0 0
Read Time:1 Minute, 21 Second

Common 1996 yilinda Istanbul Kartal Cevizli’de -14 yas çocuk ve genç malzemeleri perakende satis yeri olarak kurulmustur.

Market tarzi malzeme magazasi fikri ile sagladigi gider avantajini müsterilerine yansitarak, makul ve kaliteli alisverisin adresi olan Ortak Çocuk Dünyasi world wide web.civilim.com yurt içinde 70, yurt disinda 9 magaza ve 2000’i askin temsilciligi ile kisa sürede 100.000 m2’lik bir is alanina siz degerli müsterilerimizin bereketiyle ulasmistir.

Üreticilerden aldigi ürünleri satan Ortak Çocuk Dünyasi, 650 marka ile yer alan 42000’e yakin ürün çesidini, ürün toplama avantajiyla tutarli bir sekilde müsterilerine sunmaktadir.

Klinigin çikis yollarinda tanistigimiz anne ve gençleri, hamile kiyafetleri ve tüm malzemeleri gibi tüm malzemelerimizi de içeren genis ürün yelpazemizi zaman geçtikçe büyütüyoruz. Sivil Çocuk Dünyasi yürüyüs yollarinda 14.

Ürünlerimizi, aldiklari hediyelerle deneme sansi bulan sakinlerimizin istisnai istekleri üzerine açmis oldugumuz world wide web.civilim.com’da magazalarimiz ile benzer maliyet ve açilislarla Türkiye’nin her yerinden güvenle alisveris yapabilirsiniz. magazalarimizin olmadigi kentsel topluluklardan alin.

Türkiye’nin pek çok yerinde mahalle ve bilinmeyen objektif bulusmalara talep eden ortak genç gerçegi, “hem kalite hem de 365 gün indirim” markasiyla Türkiye’ye hizmet vermeye devam ediyor.

Ortak Çocuk Dünyasi, kendi sermayesi ile geliserek “0-14 Yasinda Hiçbir Sey” kuralinin önkosullarini yerine getirmeye devam edecektir.

Görevimiz

Kaliteli ürünleri makul maliyetlerle, her ihtiyaç noktasinda müvekkillerimizin dikkat çekici yardim dogasiyla müsterilerimize ulastirmak.

Vizyonumuz

Yurt içi ve yurt disinda kendi öz sermayemiz ile gelisim odaklarimizi anlayarak, kalite ve tüketici sadakatini destekleyerek, anne, çocuk ve genç perakendeciligi alaninda ana kurulus olmak.

  • Degerlerimiz
  • Kaliteli yardim sunmak
  • açik sözlü olmak
  • siritiyor olmak
  • Sonuç konumlu olmak
  • saygi eklemek için
  • hosgörülü ol
  • Iyilestirme konumunda olmak
  • Iklimi saglamak
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Employzilla Scam Previous post Employzilla Scam {November 2021} Get All Details Here!
Deeex Myshopify Review Next post Deeex.Myshopify Review – Is This Site Legit Or Not?